Skip to main content

7.9.2023 – Pýtate sa, čo sa deje?  😲  Zriaďujeme stavenisko pre Slnovrat Residence!

Áno, právoplatnosťou územného rozhodnutia sme náš prémiový rezidenčný projekt rodinných domov pri Andovciach posunuli na novú úroveň.

Realizácia infraštruktúry pre Slnovrat Residence sa neodvratne blíži, odštartovali sme preto zemné práce a úpravy pozemku, ktorý je určený na výstavbu rodinných domov pri Andovciach.  Začíname s odstraňovaním, resp. s premiestnením cennej úrodnej vrstvy pôdy, ktorá ešte donedávna poskytovala bohatú úrodu obilia, a k týmto prácam prizveme aj poverených archeológov, aby sme zachránili čo najviac artefaktov historického dedičstva, ktoré sa na území môžu nachádzať. Taktiež začíname realizovať geodetické práce, ktoré sú nevyhnutným predpokladom začatia stavebných prác.

Hoci nás ešte čaká vydanie stavebných povolení, náročnejšiu fázu máme už úspešne za sebou, s optimizmom, energiou a vášňou sa preto púšťame do predrealizačných príprav územia. Nejde pritom len o technický začiatok realizácie projektu, ale aj o symbolické počiatky tohto exkluzívneho projektu ako celku.

foto zriadujeme stavenisko2
foto zriadenia staveniska

Budeme s vami zdieľať naše pokroky, zážitky a príbehy počas celej výstavby. Zároveň budeme radi, ak nám budete zasielať svoje názory, pocity, postrehy alebo odporúčania.

Vaša podpora, záujem, ale aj kritické postoje sú pre nás neoceniteľným zdrojom podnetov na zlepšenie, budeme sa preto neustále usilovať o otvorenú komunikáciu s vami. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a sledujte ďalšie kroky výstavby rodinných domov pri Andovciach na našom webe www.slnovrat.sk kde sa môžete prihlásiť aj na odber noviniek alebo na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Telegram.

S úprimnou vďakou a nadšením, za tím PROSPECT Nové Zámky – stabilný partner, ktorý stavia pre ľudí už viac ako 30 rokov 👍

👇 Marcel Prokop, RSc.
📞 0940 600 400
📧 info@slnovrat.sk