Skip to main content

10.7.2024 – Výhodné financovanie rodinných domov z našej ponuky za 1% úrok garantovaný po celú dobu splácania, ktorá môže byť až na 40 rokov – skvelá príležitosť pre vás.

Snívate o vlastnom rodinnom dome, ale obávate sa vysokých úrokových sadzieb a náročného procesu vybavovania úveru? Máme pre vás skvelú správu! Prichádzame s jedinečnou ponukou financovania našich rodinných domov s úrokovou sadzbou len 1% po celú dobu splácania úveru.

Nízka a garantovaná úroková sadzba 1% znamená, že budete platiť rovnakú nízku splátku počas celej doby trvania úveru. Doba splácania až 40 rokov (do 65. roku veku žiadateľov). Navyše pomôžeme s vybavovaním podkladov. Pretože vieme, že vybavovanie úveru môže byť zložité a časovo náročné. Ponúkame bezplatne pomoc pri kompletizácii všetkých potrebných dokumentov a žiadosti o úver.

Aby ste mohli využiť našu jedinečnú ponuku, musíte samozrejme splniť niekoľko podmienok. Radi vám poskytneme podrobné informácie. Už po vyplnení základného formulára budeme vedieť posúdiť vaše možnosti. A v prípade, že ste vyhovujúci klient pomôžeme, aby pri vašej žiadosti o úver všetko prebehlo hladko a bez komplikácií.

Pýtate sa ako začať? Kontaktujte nás.  Zavolajte alebo nám napíšte. Prípadne si dohodnite stretnutie a navštívte nás v sídle firmy na Tvrdošovskej ceste v Nových Zámkoch. Sme pripravení na prvotné posúdenie vašej situácie. Odpovieme na všetky vaše otázky.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť financovať váš vysnívaný rodinný dom za takto výhodných podmienok. Kontaktujte nás čo najskôr a urobte tak prvý krok k svojmu novému bývaniu s úrokovou sadzbou 1%!

Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach, alebo sa prihláste na odber noviniek.
Tešíme sa na vás!

Kontakty:
Marcel Prokop, RSc.
Telefon: +421 0940 600 400
E-mail: info@slnovrat.sk
Adresa: Tvrdošovská cesta 10823, Nové Zámky