Skip to main content

Vrátime vám rezervačný poplatok v plnej výške.

Predstavujeme vám novinku na trhu s nehnuteľnosťami – flexibilný a bezpečný spôsob nákupu.

Dokážete si predstaviť možnosť rezervovať si nehnuteľnosť bez stresu a s istotou, že v prípade, že neskôr zmeníte názor, váš investovaný rezervačný poplatok sa vám vráti? V tomto článku vám predstavíme nový a flexibilný spôsob obstarania nehnuteľnosti, ktorý kupujúcemu prinesie výhodu rezervovať si svoju vysnívanú nehnuteľnosť bez obáv čo prinesie budúcnosť.

  • Základným konceptom je rezervácia nehnuteľnosti s možnosťou návratu rezervačného poplatku. Ponúkame vám nový spôsob, ako si zabezpečiť svoj budúci dom bez záväzku k nákupu, bez pokút a skrytých poplatkov.
  • Rezervácia formou zmluvy o budúcej zmluve. V zmluve budú uvedené všetky podmienky po splnení ktorých dostanete svoje peniaze späť. V zmluve budú uvedené všetky dôležité termíny a stav dokončenia stavby k nim. Štandartná zmluva vypracovaná odborníkom – advokátskou kanceláriou.
  • Hlavná výhoda a pridaná hodnota pre kupujúceho je v možnosti dostatku priestoru na dôkladné overenie a preskúmanie domu počas výstavby. Kupujúci ďalej získa dostatok času na zabezpečenie si dostatku finančných prostriedkov a získanie istoty, že dostane to čo si rezervoval resp. čo bolo dohodnuté v zmluve. Kupujúci má hlavnú istotu v tom, že sa mu rezervačný poplatok vráti. Či už v prípade nedostatku financií alebo zmene životnej situácie. Na nič sa nebudeme pýtať, vrátime vám peniaze a dom predávame ďalej.
  • Bezpečnosť a transparentnosť – zdôrazňujeme dôležitosť, že celý proces je právne platný a transparentný. Klient si môže všetko overiť a konzultovať s vlastným právnym expertom.
  • Inzerovanie nehnuteľnosti poča rezervácie. Počas obdobia rezervácie môže predávajúci po dohode s kupujúcim inzerovať a ponúkať nehnuteľnosť na otvorenom trhu, za dohodnutú cenu, čo znamená príležitosť vytvoriť zisk pre kupujúceho ešte pred zaplatením celej kúpnej ceny za nehnuteľnosť.

Rezervácia nehnuteľnosti s možnosťou návratu rezervačného poplatku môže byť výhodným riešením pre tých, ktorí chcú kúpiť rodinný dom, ale potrebujú viac flexibility a času pri rozhodovaní. Prípadne len čakajú na lepšiu situáciu na trhu s hypotékami.

Rezervácia nehnuteľnosti so zárukou vrátenia rezervačného poplatku pre vás znamená, že nemusíte robiť rýchle rozhodnutia a môžete si byť istí, že vaše financie sú v bezpečí, aj keď sa rozhodnete dom nekúpiť. Je to inovatívny spôsob, ako si zabezpečiť svoju budúcnosť v novom dome bez zbytočného stresu.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a sledujte ďalšie kroky výstavby rodinných domov pri Andovciach na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Telegram.

Na našom webe www.slnovrat.sk  sa môžete prihlásiť na odber noviniek. 

Za tím PROSPECT Nové Zámky – stabilný partner, ktorý stavia pre ľudí už viac ako 30 rokov.


👇 Marcel Prokop, RSc.
📞 0940 600 400
📧 info@slnovrat.sk

Prihláste sa na odber noviniek.

A budete pravidelne informovaný medzi prvými.