Skip to main content

Slnovrat Residence - dostupné domy pre každého.

 🏡 Už dlho a starostlivo pripravujeme náš spoločný projekt rezidenčného bývania v Andovciach pri Nových Zámkoch – Slnovrat Residence. Za ten čas sa v stavebníctve neustále napreduje nielen v technológii, ale aj v oblasti architektúry a dizajnu domov. Naše nové typy domov vynikajú nielen svojou modernou architektúrou a rozumnou dispozíciou. Naše nové typy domov budú cenovo ešte dostupnejšie pre čo najširšiu skupinu záujemcov. 

 🏡 Dnešné typy domov sú nielen o modernom dizajne, ale aj o zohľadnení potrieb a pohodlia obyvateľov. Za neše ceny si bývanie v rodinnom dome bude môcť dovoliť každý kto už teraz býva vo vlastnom byte.

 ✅Naše domy v Slnovrat Residence budú atraktívnym miestom pre všetkých tých, ktorí hľadajú hlavne cenovo dostupné bývanie v novostavbe rodinného domu.

 Kvalitný priestor pre rodinný život v dome, ktorý poskytuje ideálne prostredie pre rodinu, s dostatkom miesta pre deti a možnosťou usporiadania rodinných stretnutí alebo osláv.

 Viac súkromia a väčší priestor než na byte. Máte vlastný pozemok a môžete si užívať väčší obytný priestor.

 Úplnú kontrolu. Ak ste vlastníkom rodinného domu, máte kontrolu, môžete si prispôsobiť interiér a exteriér domu podľa vlastných preferencií bez potreby súhlasu niekoho iného.

 Vlastný priestor pre vaše pracovné projekty či záľuby. Máte väčšiu slobodu a hlavne priestor pre zriadenie vlastnej kancelárie, či pracovného kútika.

 Rekreačné a spoločenské možnosti ako gril a prítomnosť bazéna poskytuje výbornú možnosť na relaxáciu a aktivity s rodinou , či priateľmi priamo v domácom prostredí. 

 Vlastná záhrada, miesto pre relax, ktoré vám umožní pestovať rastliny a vonkajšie aktivity priamo v pohodlí domova.

 Menej hluku a menej rušenia od susedov oproti mestskému bytu. Naše rodinné domy sú umiestnené v pokojnej lokalite. 

 Menej preplnené prostredie. V rodinnom dome žijete v menej preplnenom prostredí oproti mestskej štvrti.

📈 Hodnota investície sa vám v čase zvyšuje. Vlastníctvo rodinného domu je dlhodobou investíciou, ktorá sa vždy ukáže ako finančne výhodná.

 

Presvedčili sme vás o výhodách našich domov? Máte ďalšie otázky? Neváhajte ma kontaktovať, zodpoviem, čo viem. A čo nie zistím.

Nezabudnite a prihláste sa na odber noviniek na našej web stránke  🏠 www.slnovrat.sk

 

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a sledujte ďalšie kroky výstavby rodinných domov pri Andovciach na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Telegram.

Za tím PROSPECT Nové Zámky – stabilný partner, ktorý stavia pre ľudí už viac ako 30 rokov.

 

👇 Kontakty: 

     Marcel Prokop, RSc.
📞 0940 600 400
📧 info@slnovrat.sk

Prihláste sa na odber noviniek.

A budete pravidelne informovaný medzi prvými.